Tulevased koolitused

Õppige Põhjamaade parimalt meeskonnalt – pakume maailmatasemel küberturvalisuse koolitusi,  mis keskenduvad reaalse elu stsenaariumitele ning praktiliste teadmiste omandamisele. Meie tipptasemel ekspertide juhendamisel saate tugevad teadmised küberturvalisusest, programmeerimisest, turvalisest arendusest jpm.  Viime läbi nii avalikke kui ka ettevõtete sisekoolitusi.

29.05-01.06

Pythoni koolitus finantsanalüütikule

Koolitus annab Pythoni programmeerimiskeele baasteadmised ning elementaarsed oskused. Koolituse käigus harjutatakse läbi finantsvaldkonna tüüpilised andmetöötlusülesanded. Kursuse põhieesmärk on suunata koolitatav täielikust programmeerimisoskamatusest programmeerimisalaste teadmiste tasemele, mis võimaldab tal Pythoni keeles kodeeritud programme kujundada, kirjutada, siluda ja käivitada ning mõista tarkvara arenduse põhimõisteid.

36 akadeemilist tundi

(st 4 päeva auditoorselt toimuvat koolitust), lisaks 6 iseseisvat harjutustundi

${ i18n('register') }
12.06-15.06

Pythoni programmeerimise algkursus

Pythoni koolitus annab Pythoni programmeerimiskeele baasteadmised ning elementaarsed oskused. Koolituse käigus harjutatakse läbi erinevad andmetöötlusülesanded.

32 akadeemilist tundi

4 päeva auditoorset + 8 tundi iseseisvat õpet

${ i18n('register') }

Häkkimise põhitõdede töötuba

Kursus on äärmiselt praktiline ning stsenaariumipõhine. Sobib ideaalselt küberturvalisuse spetsialistidele, kes soovivad mõista samm-sammult, kuidas IT-süsteemi nõrku kohti ära kasutada. Arutatakse juhtumanalüüse, motivatsiooni ja mõtteviisi, ründevektoreid, vastumeetmeid, parimaid tavasid, tööriistu ja meetodeid.

16 akadeemilist tundi

12 auditoorset toimuvat tundi + 4 praktika tundi

${ i18n('register') }

Õngitsuskoolitus organisatsioonidele

Õngitsusrünnakutes kasutatakse ära keti kõige nõrgemat lüli – organisatsiooni töötajat. Teie küberturvalisuse reeglistikud võivad olla ükskõik kui läbimõeldud, nende järgimise tagamiseks pole ühtegi täiuslikku moodust. Kaasaegse, digitaalselt ümberkujundatud organisatsiooni jõudsale arengule kaasa aitamiseks pakub KPMG oskusteavet selle kohta, mida on õngitsusrünnakute puhul oodata ning kuidas ehitada üles vastumeetmeid ja vastupanuvõimelist organisatsiooni.

${ i18n('register') }

Turvaline arendamine: häkkeritelt arendajatele

Turvaline arendamine: häkkeritelt arendajatele’ on ühepäevane süvakursus, kasutades CTF-i sarnast platvormi OWASP Dojo, mis aitab arendajatel sügavamalt mõista, kuidas häkkerid nende koodi murravad. Kursusel keskendutakse turvalise arendamise headele tavadele, et suurendada teadlikkust arenduse kitsaskohtadest, millest võivad tekkida potentsiaalsed turvaaugud.

${ i18n('register') }

OSINT alused

Avalike allikatega jälitusteabe põhialused on ühepäevane süvakursus OSINT-i maailma. Kursusel näidatakse, kuidas häkkerid kasutavad avalikult saadaval olevat infot küberrünnaku planeerimiseks ja korraldamiseks.

8 akadeemilist tundi

4 auditoorset tundi + 4 praktika tundi

${ i18n('register') }

Veebirakenduse turvalisuse meistriklass

KPMG veebirakenduste turvalisuse meistriklass annab sisevaate pen-testeri mõttemaailma. Õppige, kuidas oma süsteemi murda, et osata parandada selle turvalisust. KPMG küberturvalisuse eksperdid tutvustavad era- ja avaliku sektori organisatsioonides õpitut.

32 akadeemilist tundi

4 päeva nii auditoorset kui praktilist koolitust

${ i18n('register') }

Taga oma ettevõttele turvaline ja jätkusuutlik ärikeskkond! 
Aitame luua vastupidava ja usaldusväärse digitaalse maailma, 
isegi muutuvate ohtude korral.

KPMG Baltics OÜ

+372 626 8700
cyber@kpmg.ee
Narva mnt 5, 10117 Tallinn, Estonia
${item.title}
KPMG Baltics KPMG Global Privaatsuspoliitika
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.
Email again:

HR analüüs

HR analüüs keskendub küberturvalisuse nõrgima lüli – kasutaja, töötaja – oskuste kaardistamisele ja kompetentside tõstmisele.

Email again:

Ohuanalüüs

Ohuanalüüs on taktikaline ja tehniline teenus, mis võimaldab ettevõttel saada kiire ülevaade välistest ohtudest.

Email again:

Küpsusanalüüs

Aitab planeerida IT-valdkonna investeeringuid ja edasisi samme kitsaskohtade leevendamiseks ning parema turvalisuse tagamiseks.

Email again: