Küberturvalisuse koolitused

Küberrünnakute käigus kasutatakse ära keti kõige nõrgemat lüli – organisatsiooni töötajat. Ettevõtte küberturvalisuse reeglistikud võivad olla ükskõik kui läbimõeldud, ent nende järgimise tagamiseks pole ühtegi täiuslikku moodust.
Tehnoloogilise vundamendi ladumine ja töötajate koolitamine on üks lihtsamaid viise, et tagada oma ettevõttele pikaajaline konkurentsieelis ja tulevikukindlus.

Kaasaegse, digitaalselt ümberkujundatud organisatsiooni jõudsale arengule kaasa aitamiseks pakub KPMG oskusteavet selle kohta, mida on küberrünnakute puhul oodata ning kuidas ehitada üles vastumeetmeid ja vastupanuvõimelist organisatsiooni.

Kõige parem on õppida praktikutelt ja ekspertidelt, kes lahendavad klientide väljakutseid igapäevaselt.


Häkkimise põhitõdede töötuba

Kursus on äärmiselt praktiline ning stsenaariumipõhine. Sobib ideaalselt küberturvalisuse spetsialistidele, kes soovivad mõista samm-sammult, kuidas IT-süsteemi nõrku kohti ära kasutada. Arutatakse juhtumanalüüse, motivatsiooni ja mõtteviisi, ründevektoreid, vastumeetmeid, parimaid tavasid, tööriistu ja meetodeid.

16 akadeemilist tundi

12 auditoorset toimuvat tundi + 4 praktika tundi

${ i18n('register') }

Õngitsuskoolitus organisatsioonidele

Õngitsusrünnakutes kasutatakse ära keti kõige nõrgemat lüli – organisatsiooni töötajat. Teie küberturvalisuse reeglistikud võivad olla ükskõik kui läbimõeldud, nende järgimise tagamiseks pole ühtegi täiuslikku moodust. Kaasaegse, digitaalselt ümberkujundatud organisatsiooni jõudsale arengule kaasa aitamiseks pakub KPMG oskusteavet selle kohta, mida on õngitsusrünnakute puhul oodata ning kuidas ehitada üles vastumeetmeid ja vastupanuvõimelist organisatsiooni.

8 akadeemilist tundi

1 päev auditoorselt toimuvat koolitust

${ i18n('register') }

Turvaline arendamine: häkkeritelt arendajatele

Turvaline arendamine: häkkeritelt arendajatele’ on ühepäevane süvakursus, kasutades CTF-i sarnast platvormi OWASP Dojo, mis aitab arendajatel sügavamalt mõista, kuidas häkkerid nende koodi murravad. Kursusel keskendutakse turvalise arendamise headele tavadele, et suurendada teadlikkust arenduse kitsaskohtadest, millest võivad tekkida potentsiaalsed turvaaugud.

8 akadeemilist tundi

4 auditoorset tundi + 4 praktika tundi

${ i18n('register') }

OSINT alused

Avalike allikatega jälitusteabe põhialused on ühepäevane süvakursus OSINT-i maailma. Kursusel näidatakse, kuidas häkkerid kasutavad avalikult saadaval olevat infot küberrünnaku planeerimiseks ja korraldamiseks.

8 akadeemilist tundi

4 auditoorset tundi + 4 praktika tundi

${ i18n('register') }

Veebirakenduse turvalisuse meistriklass

KPMG veebirakenduste turvalisuse meistriklass annab sisevaate pen-testeri mõttemaailma. Õppige, kuidas oma süsteemi murda, et osata parandada selle turvalisust. KPMG küberturvalisuse eksperdid tutvustavad era- ja avaliku sektori organisatsioonides õpitut.

32 akadeemilist tundi

4 päeva nii auditoorset kui praktilist koolitust

${ i18n('register') }

Taga oma ettevõttele turvaline ja jätkusuutlik ärikeskkond! 
Aitame luua vastupidava ja usaldusväärse digitaalse maailma, 
isegi muutuvate ohtude korral.

KPMG Baltics OÜ

+372 626 8700
cyber@kpmg.ee
Ahtri 4, 10151 Tallinn, Eesti
${item.title}
KPMG Baltics KPMG Küberaudit KPMG Global Privaatsuspoliitika
Email again:

HR analüüs

HR analüüs keskendub küberturvalisuse nõrgima lüli – kasutaja, töötaja – oskuste kaardistamisele ja kompetentside tõstmisele.

Email again:

Ohuanalüüs

Ohuanalüüs on taktikaline ja tehniline teenus, mis võimaldab ettevõttel saada kiire ülevaade välistest ohtudest.

Email again:

Küpsusanalüüs

Aitab planeerida IT-valdkonna investeeringuid ja edasisi samme kitsaskohtade leevendamiseks ning parema turvalisuse tagamiseks.

Email again: